Abaco Invest

Okna ze szprosami, czy bez nich? Czytaj poradniki w naszym serwisie

Szprosy to rozwiązanie doskonałe dla dużych przeszkleń

Interesują Cię szprosy, które poprawią estetykę Twoich okien?

W Oknoplast znajdziesz szprosy wewnątrzszybowe i naklejane.

Mają zróżnicowane kształty

Dostępne w różnych szerokościach

Nadają niepowtarzalny wygląd

Gwarantują wytrzymałość

Poprawiają estetykę okna

Prezentują się doskonale

Przykuwają wzrok

Szeroka gama do wyboru

O tym po warto wiedzieć: Projekt serwisu Projectant jest współtworzony przez zespół redaktorski Oknoplast i Aluhaus. Znajdź salon w swoim mieście »

Szprosy wewnątrzszybowe o różnych kształtach

Rekomendacja

Postaw na solidność wykonania

Marka: Oknoplast

Szprosy wewnątrzszybowe dostępne są w czterech podstawowych szerokościach: 8, 18, 26 i 45 mm. Do tego dochodzi szeroki wybór kolorów oraz kształtów.

Szprosy naklejane to wygodne rozwiązanie

Popularna roleta

Wybierz niepowtarzalność!

Marka: Oknoplast

Szprosy naklejane to wygodne rozwiązanie, które poprawia estetykę okna, nadając mu absolutnie niepowtarzalny wygląd. To proste, a zarazem efektowne rozwiązanie!

Dlaczego warto postawić na szprosy? To bardzo proste!

Szprosy to nic innego jak linie dzielące okno na mniejsze części. O co więc tyle krzyku? Przede wszystkim to rozwiązanie w prosty i szybki sposób potrafi całkowicie odmienić estetykę całego okna. Współcześni projektanci wnętrz uwielbiają stosować szprosy do stylu dworkowego oraz do klasycznych domów z dużymi, efektownymi przeszkleniami. Cóż, nas to rozwiązanie również urzekło, w dużej mierze ze względu na prostotę samego pomysłu.

Uwielbiasz proste rozwiązania, które pozytywnie wpływają na estetyką wnętrza?

Na naszym portalu znajdziesz całą garść porad aranżacyjnych, które pomogą Ci w szybki i bardzo prosty sposób poprawić estetykę swojego domu. Przykład? Szprosy, które idealnie współgrają z dużymi przeszkleniami, dodając im jeszcze więcej efektowności. Przejrzyj propozycje Oknoplast i sam zdecyduj, czy to rozwiązanie trafia w Twój gust. Nas kupiło w ułamku sekundy! I wiesz co? Absolutnie nie żałujemy tego wyboru.