Abaco Invest

Nie musisz martwić się nudnym wnętrzem. Wiemy, co z tym zrobić.

Rolety zewnętrze? W Oknoplast znajdziesz wyłącznie nowoczesne propozycje!

Interesują Cię rolety zewnętrzne od najlepszych projektantów?

W Oknoplast znajdziesz wszystko, co powinny posiadać rolety zewnętrzne:

Doskonałą szczelność

Szeroki wybór modeli

Wzornictwo na najwyższym poziomie

Wytrzymałość na warunki pogodowe

Niebanalny design

Wygodę użytkowania

Kontrolę ilości światła

Odporność na włamania

O tym po warto wiedzieć: Projekt serwisu Projectant jest współtworzony przez zespół redaktorski Oknoplast i Aluhaus. Znajdź salon w swoim mieście »

Zadbaj o kontrolę światła z modelem Sol

Polecana roleta

Kontrola ilości światła

Marka: Oknoplast

Sol to rolety zewnętrzne, które umożliwiają kontrolę ilości promieni słonecznych, dostających się do wnętrza. Do tego posiadają cechy antywłamaniowe.

Rolety Terra to jeszcze więcej estetyki!

Popularny produkt

Postaw na estetykę

Marka: Oknoplast

Co wyróżnia model Terra? To rolety zewnętrzne, które odnajdą się wszędzie tam, gdzie poszukiwana jest niebanalna estetyka i nieoczywisty design.

Szukasz rolet, które zaskakują? Z nami z pewnością je znajdziesz!

Oknoplast to wiodąca marka na europejskim rynku. W ich ofercie znajdziesz również rolety zewnętrzne, które wyróżniają się na absolutnie każdym polu. Design? Tutaj każdy projekt prezentuje się doskonale. Odpowiednie parametry izolacyjności? O to także zadbano. A może interesuje Cię ochrona przed włamaniami? Specjaliści z Oknoplast zadbali również o to, aby rolety zewnętrzne wyposażono w zaawansowane zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko po to, abyś zadbał o ciepły i bezpieczny dom.

Chcesz zadbać o odpowiednią ochronę swojego domu? Z nami to prostsze niż myślisz

Wiesz, w czym tkwi nasz sekret? My po prostu znamy się na swojej robocie. Z nami wyposażysz swój dom w odpowiednie zabezpieczenia. Wszystko dlatego, że bacznie obserwujemy sytuację na rynku, śledząc nowinki, czy sprawdzone rozwiązania. Pod tym względem rolety zewnętrzne od Oknoplast brylują na rynku. Możesz być jednak spokojny – pomożemy Ci wybrać odpowiedni model do swojego domu.