Abaco Invest

Masz już moskitiery w oknach? Na co czekasz?

Moskitiery, które nie zaburzają estetki okna? Mamy coś dla Ciebie

Pozbądź się raz na zawsze problemu uciążliwych owadów w swoim domu!

W Oknoplast znajdziesz praktyczne moskitiery, które… ułatwiają życie.

Nie zaburzają estetyki okna

Wyróżniają się trwałością

Dostępne kolory drewnopodobne

Łatwe w montażu

Zabezpieczają przed insektami

Wiele kolorów do wyboru

Zgrywają się z zastaną elewacją

Wygodne w użytkowaniu

O tym po warto wiedzieć: Projekt serwisu Projectant jest współtworzony przez zespół redaktorski Oknoplast i Aluhaus. Znajdź salon w swoim mieście »

Po pierwsze: praktyczność

Rekomendacja

Moskitiery ułatwiają życie!

Marka: Oknoplast

Moskitiery uniemożliwiają przedostatnie się owadów do wnętrza domu, co jest szczególnie praktyczne latem. Powiedz raz na zawsze STOP insektom, które nie dają Ci spać!

Po drugie: wygoda

Popularna roleta

Łatwy montaż i demontaż

Marka: Oknoplast

Moskitiery od Oknoplast zostały zaprojektowane w taki sposób, aby montaż i demontaż nie sprawiał żadnych trudności. Możesz je więc z łatwością zdjąć np. na zimę.

Moskitiery nie muszą zaburzać estetyki okna. Sam się przekonaj!

Moskitiery to praktyczny gadżet, jednak nie wszyscy się na nie decydują. Wiele osób uważa bowiem, że zaburzają estetykę okna. Pewnie w przypadku modeli od niesprawdzonego producenta tak jest... Jednak marka Oknoplast to gwarancja jakości. Moskitiery od Oknoplast to nie tylko trwałość i łatwość w montażu. To również niebanalna estetyka. Przykład? Choćby możliwość wybrania modelu w kolorze drewnopodobnym. Wszystko po to, aby całość zgrała się z elewacją. To praktyczność, wygoda i design, na który warto postawić!

Chcesz dowiedzieć się, jak łączyć praktyczność z estetyką? Właśnie po to nas masz!

Nasz portal tworzą ludzie, którzy na aranżacji wnętrz dosłownie zjedli zęby. Wiemy, co w trawie piszczy, ponieważ uważnie śledzimy wszystkie trendy panujące na rynku. Cóż, musimy przyznać, że moskitiery od zawsze stanowiły nie lada wyzwanie dla projektantów. Z jednej strony praktyczność, jednak z drugiej kiepskie wrażenia estetyczne… Oknoplast to zmienił. Ich moskitiery to po prostu nowoczesne wzornictwo!